Yük Üstü Taşımacılık

Ambar Kargo Tır Nakliyatı

Yük Üstü Taşımacılık

Yük Üstü Taşımacılık ; Bu hizmet yapılacak olan diğer hizmetlerden çok daha farklılık göstermektedir. Farklı yanı ise araç içerisinde yer alan yüklerin üzerine sizin yükünüzün yerleştirilmesidir.

Peki araçta hangi yükler bulunur ; Sac, Kereste, Demir, Profil, Sunta gibi düz ve üzerine yük konulduğunda zarar görmeyecek tüm yüklerdir.

Yukarıda yazılı olan yükler araç içerisinde tabana yüklenerek yük düz bir hal alır ve üzerine yüklenmesini istediğiniz tüm yükler sorunsuz yüklenir.


Ambar Kargo Nakliyat İletişim

Ambar Kargo Nakliyat  olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.Bizi tercih ediniz! Gözünüz Arkadan Kalmasın ! İstanbul  Nakliyat Ambarıfirması olarak sorunsuz problemsiz bir şekilde taşımayı garanti eder. İl’den İl’e Şehir’den Şehre her zaman yanınızı olduğumuzu ve fiyatlarımız uygunluğu konusunda İstanbul ambar kargo‘dan emin olabilirsiniz. Her zaman hep daha yakın, hep daha iyi nakliyat Ambarı hizmeti sağlamak için,daima ekiplerimiz ve yöneticilerimiz hazır şekilde beklemektedir. Ambar Kargo Çağrı Merkezimiz 24 saat hizmetinizdedir.