AMBAR KARGO AVANTAJLARI

Ambar Kargo Tır Nakliyatı

Ambar Taşıma Nedir?

Ambar Taşıma Nedir? Varsayalım ayrı ayrı illere ve her bir merkeze 1-2 palet halinde gidecek yükleriniz var. Sevkiyatın parçalı olması sebebi ile komple bir aracı dolduramıyor; komple bir aracı dolduracak parça yük sahiplerinden biri de olamıyorsunuz. Ya da ambalajı dolayısı ile mallarınızı kargo firmalarınca taşınmıyor; taşınsa dahi yüksek fiyatlar talep ediliyor. İşte bu durumda Ambar taşımacılık hizmeti devreye girer. Adresinizden alınan yükler bir aktarma merkezinde toplanır. Burada aynı ile gidecek yükler birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenir. Birleştirilerek sevk edilen malzemeleriniz varış merkezlerinde bu kez de dağıtım araçlarına aktarılarak alıcılarına ulaştırılır. Böylece ne komple, ne de parsiyel araç tutmaya yetecek yükü olmayan bir çok göndericinin malı birleştirilerek gönderilmiş oluyor.

Ambar Kargonun avantajları

Kargo firmalarının gerek ambalajından gerekse içeriğinden ötürü kabul etmediği bir çok ürün Ambar nakliye hizmeti bünyesinde rahatlıkla taşınabilmektedir. Diğer taraftan Ambar kargo fiyatları da komple ya da parsiyel taşımacılık modellerine göre nispeten yüksek olmakla birlikte kargo firmalarının talep ettiği ücretler ile kıyaslandığında fevkalade ucuzdur.

Ambar Taşımacılığında Sorun Yaşanıyor mu?

Ancak ülkemizde neredeyse 50 yıllık bir geçmişe sahip Ambar nakliye sektörünün ta o günlerden bugüne çözülememiş ve aynı hali ile devam eden büyük sorunları da vardır. Örneğin her ambar belirli bir, iki vilayete çalışır ve siz de müşteri potansiyelinize göre birden fazla ayrı ambar firması ile muhatap olmak zorunda kalırsınız. Bunların “geliyorum” deyip de gelmemesi, ürünü sizden aldığı halde yola çıkarmaması, aynı şekilde teslimatta da bir çok problem çıkartması ise Ambar nakliyat işinin diğer can sıkıcı yanlarıdır.

Ambar Kargo Teslim Sürelerimiz

Çıkış ve varış merkezleri arasındaki mesafe 600 km ye kadar olan ambar taşımacılık işlerinde öngörülen teslim süresi 1 iş günü; 601 km ve üzeri mesafelerde ise 2 iş günüdür. Bu süreler il merkezleri ve merkeze bağlı ilçeler için geçerli olup merkeze uzak ya da iş yoğunluğu düşük ilçelere teslimatlar ise haftalık dağıtım planları çerçevesinde belirli günlerde yapılmaktadır. Reel teslim sürelerini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ambar Kargo Nakliyat İletişim

Ambar Kargo Nakliyat  olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.Bizi tercih ediniz! Gözünüz Arkadan Kalmasın ! İstanbul  Nakliyat Ambarıfirması olarak sorunsuz problemsiz bir şekilde taşımayı garanti eder. İl’den İl’e Şehir’den Şehre her zaman yanınızı olduğumuzu ve fiyatlarımız uygunluğu konusunda İstanbul ambar kargo‘dan emin olabilirsiniz. Her zaman hep daha yakın, hep daha iyi nakliyat Ambarı hizmeti sağlamak için,daima ekiplerimiz ve yöneticilerimiz hazır şekilde beklemektedir. Ambar Kargo Çağrı Merkezimiz 24 saat hizmetinizdedir.